Darmowe kolorowanki dla dzieci - gdzie ich szukać?

Te bezpłatne strony do kolorowania zawierają przykładowe grafiki z moich stron do kolorowania do druku i moich opublikowanych książek, które sprzedały się w ponad 3,5 miliona egzemplarzy na całym świecie!

Oto krótkie spojrzenie na niektóre bezpłatne strony do kolorowania, które można pobrać z tej strony. Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystkie 18 bezpłatnych materiałów do wydrukowania, które możesz pobrać i pokolorować! 

Jak pobrać kolorowanki

Aby pobrać te bezpłatne strony do kolorowania, po prostu kliknij żądany obraz, a jego pełnowymiarowa wersja otworzy się w nowym oknie. Następnie wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy obraz i wybrać „Zapisz jako”. Użyj swojej zwykłej metody drukowania obrazów i gotowe! Cieszyć się!

Dzisiaj wybieramy kolorowanki z bajek

Ta bezpłatna inspirująca strona do kolorowania na której pojawia się dzisiaj sporo kolorowanek z bajek. Jeśli chcesz zobaczyć więcej kolorowanek, możesz zobaczyć pokazy slajdów ze wszystkich stron, korzystając z podanych poniżej linków. Tutaj możesz również zobaczyć przykład tej grafiki:


Jesteśmy w tym razem ze wszystkimi dzieciakami

Ta bezpłatna strona do kolorowania pochodzi ze strony do kolorowania Pusheen. W obliczu globalnego kryzysu koronawirusa to zdanie jest bardziej aktualne niż kiedykolwiek, ponieważ naprawdę wszyscy jesteśmy w tym razem, dążąc do spłaszczenia krzywej i ochrony osób narażonych. Nie jest to łatwe, ale możemy to zrobić! Zobacz więcej z 40 podnoszących na duchu ręcznie napisanych ilustracji pozytywnych powiedzeń, które znajdziesz w tej kolorowance.

Koty, świnki morskie i ogólnie wszystkie zwierzęta

Ta bezpłatna strona do kolorowania pochodzi z mojej książki do kolorowania Zachwycających Rodzin Zwierząt, która zawiera 40 kapryśnych ilustracji szczęśliwych rodzin i przyjaźni stworzeń! Ta strona do kolorowania przedstawia kota, świnkę morską i pieski, koniki - uroczą kolekcję wesołych zwierzątek otoczonych kwiatami i motylami. Podoba mi się, że ta strona do kolorowania przedstawia zwierzęta różnych gatunków cieszące się swoim towarzystwem!

Darmowe Kolorowanki na święta

Oto bezpłatna strona do kolorowania z podziękowaniami! Mając na uwadze Święta bożonarodzeniowe, stworzyłem tę stronę do kolorowania "Dziękuję" jako specjalną gratis, którą możesz pokolorować i podarować komuś, za kogo jesteś wdzięczny. Możesz go również pokolorować i zachować dla siebie, aby przypomnieć, jak wdzięczny jesteś za wszystkie wspaniałe cechy, które sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś! 😊

Możesz cieszyć się kolorowaniem mojej grafiki w kilku różnych formatach: opublikowane kolorowanki, kolorowanki do druku i plakaty do kolorowania! Sprawdź moje opublikowane kolorowanki poniżej. Moje strony do kolorowania do druku można znaleźć na mojej innej stronie.

Kolorowanki Świnka Peppa